r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Manual Camera 3.7.2

Strona główna Android Grafika i fotografia Robienie zdjęć

Manual Camera to program do obsługi aparatu fotograficznego na urządzenia z Androidem 5.0 Lollipop lub nowszym, korzystającym z Camera2 API. Aplikacja powinna sprawdzić się w rękach nawet najbardziej wymagających zwolenników mobilnej fotografii.

Galeria programu

Program jest dziełem polskich deweloperów z Bydgoszczy, ze studia Geeky Devs. Program obsługuje format plików RAW, ma też sporo możliwości dotyczących ręcznego ustalenia parametrów wykonywanych zdjęć. To między innymi możliwość samodzielnego ustalania czasu naświetlania zdjęcia, balansu bieli oraz ekspozycji, a także ISO. Zaletą aplikacji jest też to, że zdjęcia są gotowe w bardzo krótkim czasie. Mamy w niej też standardowe możliwości, jak opcja dodawania geotagów do zdjęć lub timera opóźniającego zrobienie zdjęcia.

Aby sprawdzić, czy program Manual Camera zadziała poprawnie na naszym smartfonie, należy zainstalować aplikację Manual Camera Compability.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.