r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Manuganu 2 1.0.8

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

Manuganu 2 to kontynuacja dobrze przyjętego runnera o tej samej nazwie. Dzięki prostym zasadom, ciekawym pomysłom oraz wykonaniu gry wybiła się z tłumu podobnych tytułów.

Galeria programu

Manuganu należy do gatunku runnerów, w których akcję obserwujemy z boku. Każdy poziom ma swój koniec oraz określone bonusy do zebrania. Im lepszy wynik uzyskamy, tym szybciej odblokujemy kolejne poziomu, a tych mamy 40. Podzielono je na 4 tematyczne światy. Na końcu każdego czeka nas boss.

Nasz bohater dysponuje kilkoma różnymi ruchami. Uczymy się ich wraz z kolejnymi poziomami zabawy. Dzięki temu łatwiej przyswoić sobie wszystkie kombinacje, a rozgrywka nie nudzi się zbyt szybko. Na uznanie zasługuje także oprawa gry. Grafika i muzyka dobrze budują klimat tej produkcji, są miłe dla oka i ucha. Może nie zachwycają tak jak oprawa Raymana, ale na pewno posiadają swój własny, interesujący styl. Gra wspiera system Google Play Gry. Darmowa wersja zawiera reklamy, możemy się ich pozbyć za drobną opłatą.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.