r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Manuganu 2 1.0.3

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe

Manuganu 2 to kontynuacja dobrze przyjętego runnera o tej samej nazwie. Dzięki prostym zasadom, ciekawym pomysłom oraz wykonaniu gry wybiła się z tłumu podobnych tytułów.

Manuganu należy do gatunku runnerów, w których akcję obserwujemy z boku. Każdy poziom ma swój koniec oraz określone bonusy do zebrania. Im lepszy wynik uzyskamy, tym szybciej odblokujemy kolejne poziomu, a tych mamy 40. Podzielono je na 4 tematyczne światy. Na końcu każdego czeka nas boss.

Nasz bohater dysponuje kilkoma różnymi ruchami. Uczymy się ich wraz z kolejnymi poziomami zabawy. Dzięki temu łatwiej przyswoić sobie wszystkie kombinacje, a rozgrywka nie nudzi się zbyt szybko. Na uznanie zasługuje także oprawa gry. Grafika i muzyka dobrze budują klimat tej produkcji, są miłe dla oka i ucha. Może nie zachwycają tak jak oprawa Raymana, ale na pewno posiadają swój własny, interesujący styl. Gra nie posiada wersji testowej. Jej cena to 0,89€.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.