ManyCam ManyCam 7.8.3.3

Strona główna Mac Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program

ManyCam to rozbudowany program do prowadzenia wideoczatów i transmisji na żywo z użyciem wielu źródeł obrazu. Można z niego korzystać z wieloma popularnymi narzędziami, jak Skype czy YouTube, i w czasie rzeczywistym montować obraz z kamer, pulpitu, wstawiać grafiki, efekty i tym podobne.

Darmowa wersja programu pozwala na korzystanie z dwóch kamer i swobodne przełączanie się między nimi. Program obsłguje kamery podłączone do komputera bezpośrednio, a także w ograniczonym stopniu kamery IP (szersze możliwości mają płatne wersje). Można korzystać z efektów wideo i dźwiękowych, z wybranych przejść (więcej dostępnych jest w wersji płatnej programu), a ulubione ustawienia zapisać.

ManyCam w wersji podstawowej pozwala także na umieszczanie jednego obrazu na drugim (picture in picture), ale ma ograniczone możliwości w tym zakresie.

Bardziej zaawansowane, płatne wydania programu, umożliwiają także korzystanie z list odtwarzania, greenscreenów, materiałów w wyższych rozdzielczościach, a przede wszystkim z większej liczby kamer.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!