r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Map for Game of Thrones 2.81

Strona główna Android Rozrywka i hobby Aplikacje dla miłośników filmu i seriali

Map for Game of Thrones to aplikacja przeznaczona dla fanów popularnego serialu Gra o Tron. Znajdziemy w niej mapę, na którą naniesiono informacje o wszystkich miejscach, w których toczyła się akcja serialowego cyklu.

Galeria programu

To prosta w obsłudze aplikacja, która powinna dostarczyć fanom Gry o Tron wszystkich niezbędnych informacji. Oprócz mapy (którą możemy powiększać lub zmniejszać), na której zaznaczono wszystkie miejsca, w których toczyła się akcja serialu, znajdziemy też krótkie opisy wszystkich odcinków. Ponadto w aplikacji znajdziemy wszystkich serialowych postaci, ze zdjęciem, informacją o aktorze, który się w nią wcielił oraz najważniejszymi cytatami danej postaci.

Aplikacja jest dostępna za darmo, ale wyświetla reklamy. Potrafią one być uciążliwe, bo zdarza się, że nakładają się na treść wyświetlanych informacji oraz na przyciski służące do zamykania wizytówek miejsc na mapie. Można się ich pozbyć kupując wersję Pro aplikacji, wartej nieco ponad 4 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.