r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MapaMap 5.0 z bryłami budynków

Strona główna Aktualności

Firma Imagis zapowiedziała, że najnowsza, 5. wersja programu do nawigacji MapaMap zostanie wzbogacona o możliwość odwzorowania rzeczywistego wyglądu trasy dzięki trójwymiarowym bryłom budynków.

MapaMap jest jednym z najpopularniejszych polskich systemów do nawigacji GPS dla urządzeń typu Pocket PC i dedykowanych. Zawiera bazę około 2 milionów adresów, 400 tysięcy dróg oraz blisko 1800 szczegółowych planów miast i miejscowości z adresami i nazwami ulic. Dodatkowo system posiada bazę fotoradarów oraz ponad 130 tys. tzw. POI, czyli punktów użyteczności publicznej takich jak np. hotele, restauracje, stacje benzynowe, bankomaty itp. Podobnie jak w konkurencyjnych produktach, w nawigacji pomagają komunikaty głosowe - w MapieMap swojego głosu użyczył pilot rajdowy Maciej Wisławski.

Od wersji 5. programu producent zapowiedział wprowadzenie wizualizacji brył budynków co da lepszą orientację w miejskim gąszczu. Trójwymiarowe budynki zostały opracowane dla trzech miast Polski: Poznania, Łodzi oraz Warszawy. Stolica Polski prezentowana będzie w trójwymiarze jedynie w Śródmieściu, za to ze wszystkimi budynkami, nawet tymi o bardzo skomplikowanej architekturze jak na przykład Pałac Kultury i Nauki czy centrum handlowe Złote tarasy. Imagis zapowiada, że bryły będą udoskonalane w kolejnych wersjach, nie wiadomo jednak czy zostaną przygotowane także dla innych miast. Inne zmiany to udoskonalony interfejs użytkownika, dostosowany już w poprzedniej wersji do obsługi palcem (tzw. Finger Friendly), a także najnowsze, cyfrowe mapy.

MapaMap 5.0 pojawi się w sprzedaży w listopadzie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.