MapaMap Polska 8.8.4

Strona główna iOS Podróże i transport Nawigacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

MapaMap, oprogramowanie do nawigacji korzystające z map firm IMAGIS S.A. i TomTom. Aplikacja potrafi między innymi : nawigować zakręt po zakręcie, automatycznie wyznaczać trasy, rekalkulować je, ostrzegać przed zbyt wysoką prędkością czy też przed radarami.

:

Aby skorzystać z aplikacji należy zarejestrować się w usłudze. Za darmo możemy testować nawigację przez 7 dni. Aby program działał niezbędne jest pobranie map do pamięci urządzenia. Nie mamy możliwości korzystania jedynie z map online.

Interfejs programu posiada bardzo duże przyciski ułatwiające nawigację podczas jazdy.Niestety nie jest on zbyt przejrzysty i wymaga czasu na to by poznać rozmieszczenie wszystkich opcji. Działa zarówno w trybie pionowym jak i poziomym. MapaMap podobnie jak inne nawigacje tego typu nie zachwyca wyglądem interfejsu. Przypomina on czasy starego Windows Mobile czy też początki Androida a nie nową, płaską stylistykę iOS 7 i 8..

Wśród opcji programu znajdziemy między innymi: ostrzeżenia przed fotoradarami, policją, korkami wraz z ich omijaniem, nawigację zakręt po zakręcie, ostrzeganie o przekroczonej prędkości, zapisywanie śladu przebytej trasy, informacje o strefach płatnego parkowania. Bez problemu wyznaczymy także trasę z kilkoma punktami pośrednimi.

Ważnym aspektem jest jakość map. Choć autorzy dbają o ich aktualizację, to w Warszawie udało się znaleźć błędnie wyliczone trasy czy też brak nowych. Wersja testowa pozwala sprawdzić ich skuteczność w naszym regionie. MapaMap posiada spory zestaw opcji i informacji, niestety jej wykonanie oraz rosnący segment darmowej konkurencji sprawia, że przed zakupem licencji na pełną wersję warto się zastanowić.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

MapaMap dla Androida z nowym interfejsem i jeszcze lepszymi mapami

12
27.10.2015  •  Łukasz Tkacz

Rozwój oprogramowania mobilnego doprowadził do tego, że niektóre urządzenia stały się niemalże zbędne. Dobrym tego przykładem są nawigacje, których możliwości są coraz większe, a które pracują na naszych telefonach. Właśnie zadebiutowała nowa wersja MapaMap dla Androida, która wprowadza nie tylko nowe mapy, ale i zmiany znacznie ułatwiające obsługę aplikacji. Program ten jest rozwijany od dłuższego czasu i zapewnia wygodną i niezawodną nawigację wielu użytkownikom. W wersji 8.8 producent skupił się przede wszystkim na interfejsie. Teraz sprawdza się on znacznie lepiej na urządzeniach o…

MapaMap z nowymi mapami i lepszym ostrzeganiem

15
08.09.2015  •  Anna Rymsza

Już dostępna jest wersja 8.8 MapyMap – jednego z popularniejszych programów do nawigacji. Aktualizacja przynosi mapę Polski na III kwartał 2015 roku, nowe punkty POI oraz rozbudowane funkcje ostrzegania. Aktualna mapa Polski to prawie 10 tysięcy kilometrów nowych dróg, w tym najświeższe inwestycje. Są to między innymi: ekspresowa obwodnica Janek i Raszyna, ekspresowa droga na odcinku Bielsko-Biała – Żywiec, obwodnica Czarnkowa, Bobowej oraz Lidzbarka, trzeci etap obwodnicy Mielca, nowy most w Węgorzewie czy miejski odcinek obwodnicy Nowego Sącza. Mapy Q3_2015 mają już w sumie: 7,2…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy