r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Maps 3D Lite - GPS Tracks for Bike, Hike, Ski & Outdoor 4.1.4

Strona główna iOS Podróże i transport Mapy topograficzne i turystyczne

Maps 3D Lite - GPS Tracks for Bike, Hike, Ski & Outdoor jak same nazwa wskazuje jest aplikacją dla miłosników aktywnego spędzania wolnego czasu, która pomoże nam w rejestracji naszych tras.

Galeria programu

W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych rozwiązań Maps 3D Lite wspiera nie tylko klasyczny widok mapy, ale też 3D, który stara się wiernie odwzorować ukształtowanie terenu pod kątem wzniesień. Dzięki temu ujrzymy nie tylko wzniesienia, ale też góry i doliny. Aplikacja pozwala sprawdzić nasze dokładne położenie, a także koordynaty.

Dodatkowo za jej pomocą możemy rejestrować przebytą przez nas trasę, a następnie wraz z wszystkimi informacjami zapisać. Tak utworzone pliki nie tylko otworzymy z poziomu programu, ale również udostępnimy innym.

Znajdziemy tu także obszerną bazę punktów POI oraz możliwość planowania tras. Niestety interfejs aplikacji pozostał w czasach iOS 6.0. W darmowej wersji mamy dostęp tylko do części możliwości, pozostał e uzyskamy dopiero po odblokowaniu edycji PRO.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Jedziecie w góry? Te aplikacje pomogą znaleźć najlepsze szlaki i stoki

18
OPROGRAMOWANIE 12.01.2016 | Łukasz Maślanka

Pisaliśmy już o najlepszych aplikacjach, które pomogą znaleźć nocleg podczas wypadu w góry. Teraz mamy dla Was zestaw dobrych programów, dzięki którym odkryjecie szlaki do górskich wędrówek i stoki, na których panują najlepsze warunki do narciarskiego szaleństwa. Aplikacjo! Powiedz, dokąd jechać? Zanim wybierzemy miejsce górskiego wyjazdu, warto sprawdzić, jakie panują w nim warunki. Nie tylko te na stokach (np. ile jest na nich śniegu), ale też, jaka jest pogoda, czy istnieje ryzyko lawinowe... Te informacje mogą mieć decydujący wpływ na to, dokąd ostatecznie się wybierzemy na górskie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.