reklama

Marble Arena 2

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Marble Arena 2 to zręcznościówka 3D dla prawdziwych fanów zwinnych ruchów, zręcznych palców i bystrego oka, którzy nie boją się poddać swych umiejętności prawdziwym, twardym testom.

Pozycja wymaga również od gracza dużej koncentracji, ale przede wszystkim sporej dawki zapału i samozaparcia w dążeniu do celu. Samo przejście tutoriala zdaje się być nie lada wyzwaniem, jednakże to co czeka nas wraz z rozpoczęciem pierwszego układu to prawdziwa wyćwika. W Marble Arena 2 sterujemy kolorową kulą po skonstuowanych do tego celu specjalnych planszach. Staramy się zgromadzić konkretną, zadaną liczbę punktów zbierając różnobarwne gwiazdki.

W drugiej odsłonie Marble Arena spotykamy szereg urozmaiceń. Oprócz samej zręczności potrzebne będzie również trzeźwe i szybkie myślenie. Niejednokrotnie trzeba będzie nieźle pogłówkować, by móc uznać planszę za zaliczoną. Rozgrywce towarzyszy również szereg wspomagaczy i pomagajek, bez których często niemożliwe było by pomyślne zakończenie układu.

Co do oprawy graficznej, to trzeba przyznać, że autorzy projektu wycisnęli z palety barw chyba wszystko co tylko możliwe. Gra emanuje kolorami wciągając nas przy tym w swój specyficzny klimat. Plansze są przygotowane bardzo starannie, a w tle przygrywa sympatyczna muzyczka. Poziom trudności jest dość wygórowany, co może z początku odstraszyć mniej wprawionych graczy, ale co by nie mówić gra emituje radosne barwy, nastraja pozytywnie i dostarcza przyjemnych wrażeń.


Uwaga:

Na stronie producenta dostępna jest również wersja gry dla systemów MacOS oraz Linux.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 28.02.2012 16:41

ps. Wiem jak przechodzić ale proszę o technikę- jak przejść ją szybko.

  #2 28.02.2012 16:39

Fajna gra tylko nie wiem jak przejść 7 poziom. proszę o pomoc ( z góry dziękuję za pomoc.)

kenexgro   2 #1 18.12.2011 14:13

W porównaniu do pierwszej części, to faktycznie poziom trudności wzrósł drastycznie. Ja osobiście polecam grę ze względu na genialny edytor map. Jeśli ktoś nie wie co i jak, polecam przejrzeć http://www.youtube.com/user/kenexgro123 (poradniki po polsku).

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić