r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Marble Arena na weekend

Strona główna Aktualności

W ramach weekendowej rozrywki proponujemy sympatyczną zręcznościówkę 3D, w której gracz steruje kolorową kulą po ściśle określonej strefie starając się przy tym zebrać możliwie największą liczbę odpowiednio punktowanych, kolorowych gwiazd. Im więcej i szybciej tym lepiej.

Należy przy tym jednak pamiętać, że w miarę powiększania swojego dorobku punktowego, nasza kula stale rośnie stając się zarazem coraz bardziej ociężała. Konsekwencją są problemy z dotarciem w niektóre ciasne i słabiej dostępne zakamarki planszy. Znaczy to tyle, iż zbieranie cennych gwiazd należy dobrze rozplanować. Plansze są bardzo kolorowe i przygotowane bardzo starannie pod względem graficznym. Gra nastraja pozytywnie i dostarcza przyjemnych wrażeń.

Grę Marble Arena można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Zręcznościowe

Natomiast wszystkich zainteresowanych kolejnymi przygodami Pirata i jego Papugi, zapraszamy do działu Tydzień z Piratem ;-).

Zapraszamy do zabawy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.