Marble Blast Ultra 1.8.3

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Marble Blast Ultra to rozwijana przez wiele lat i bardzo dopracowana bezpłatna gra zręcznościowa, w której przede wszystkim należy dotrzeć do końca danego poziomu. W roli głównej występuje tu ciężka kula, lekko bezwładnie tocząca się przed siebie. Tytuł zdobył całe rzesze zwolenników na całym świecie, lubiących również rywalizować online w dostępnym tu trybie wieloosobowym. Oko cieszy bardzo dopracowana grafika.

Początki są oczywiście mało wymagające. Trzeba po prostu dotrzeć do świetlistego portalu. Potem droga zaczyna się robić coraz bardziej kręta, dochodzą ruchome kładki, powierzchnie o różnorakich właściwościach, strzałki zmieniające grawitację czy cele drugoplanowe. Będzie zbieranie klejnotów, korzystanie z dostępnych mocy specjalnych, aby popędzić dalej (m.in. zwiększenie rozmiaru, rakiety). Pojawią się zagadki logiczne.

Dzieło dorobiło się tylu poziomów, że naprawdę bardzo długo się nie znudzi. Zawsze też można walczyć z własnymi rekordami czasowymi. Stopniowo na trasę przejazdu wprowadzane są utrudnienia, z których spychające w przepaść wentylatory są tylko czubkiem góry lodowej. Jeżeli macie zamiłowanie do takiego podgatunku nurtu gier zręcznościowych, Marble Blast Ultra naprawdę nie zawiedzie. Daje wiele radości.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!