Marcowe promocje na GOG-u tylko do jutra: przeceny nawet o 90%

Strona główna Aktualności

O autorze

GOG.com w tym tygodniu przygotował bardzo interesującą promocję na poszczególne tytuły, wśród których znajdziemy między innymi takie gry, jak: seria LEGO, Hard West, Empire Earth, Diluvion i wiele innych ciekawych pozycji przecenionych nawet o 90%. Akcja promocyjna na wymienione poniżej tytuły potrwa tylko do 6 marca (godz. 16:00).

Zacznijmy od pixelartowej turowej strategii jaką jest Into the Breach. Gra została stworzona przez studio Subset Games, które odpowiada również za produkcję świetnej i wielokrotnie nagradzanej gry strategicznej FTL: Faster Than Light. I to właśnie tę grę otrzymają wszyscy użytkownicy GOGa, którzy dokonają zakupu Into the Breach w cenie 53,69 zł. Podsumowując, kupując Into the Breach otrzymujemy kolejną świetną produkcję od Susbet Games w gratisie.

Jeśli interesują was potężne promocje na gry sięgające nawet 90%, powinniście przyjrzeć się tej liście tytułów, wśród których znajdziemy wiele gier strategicznych.

Pełną listę gier znajdziecie pod tym linkiem.

Na koniec coś specjalnego dla młodszych graczy i nie tylko – przecena na przygodowe gry akcji LEGO. Bohaterowie tacy jak Batman, Harry Potter, czy Obi-Wan Kenobi przeżywają ponownie swoje przygody w świecie zbudowanym z duńskich klocków. Na liście przecen Lego znajdziemy:

Rozczarowaniem może okazać się brak takich gier od LEGO, jak: LEGO Jurassic World, LEGO Piraci z Karaibów, LEGO Marvel's Avengers czy LEGO City: Tajny Agent. Możemy więc liczyć na to, że w następnej tego typu promocji od GOG-a te pozycje pojawią się również w atrakcyjnych cenach.

© dobreprogramy
s