Margonem

Strona główna Windows Gry RPG i MMO
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Margonem to dwuwymiarowa gra MMORPG, która jest dostępna przez przeglądarkę internetową zupełnie za darmo. Produkcja umożliwia zabawę przeciwko sztucznej inteligencji oraz zawiera tryb PvP, w którym rywalizujemy z innymi graczami.

Graj za darmo

Akcja gry Margonem rozgrywa się w tytułowej, fantastycznej krainie. Wiele lat temu doszło w niej do Wojny Magów, która doprowadziła do spustoszenia wspomnianego świata. Od tamtego czasu jednak udało się przywrócić dawny porządek, przynajmniej częściowo. Teraz w sąsiadujących wioskach można spotkać rozmaitych kupców, którzy zajmują się sprzedawaniem broni, elementów wyposażenia oraz innych przedmiotów.

Wiele klas postaci

Główny bohater wyrusza w podróż po Margonem, by odnaleźć tych, którzy pozostawili go poturbowanego w lesie. Chcąc wykonać to zadanie będzie musiał wybrać swoją profesję (np. wojownika, maga, łowcę czy paladyna) oferującą mu dostęp do zupełnie innych umiejętności niezwykle przydatnych w trakcie walki z przeciwnikami.

Przed rozpoczęciem zabawy z Margonem należy utworzyć swoje konto użytkownika. Jeśli nie chcemy tego robić, możemy zalogować się do swojego profilu na Facebooku lub za pośrednictwem usług firmy Google.

Margonem – cechy gry:

  • darmowa gra MMORPG przez przeglądarkę
  • tysiące graczy, setki zadań
  • wiele opcji w zakresie rozwoju postaci
  • możliwość eksplorowania dużego świata
  • dwuwymiarowa, klimatyczna grafika

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!