Mario Forever Galaxy na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Mario Forever Galaxy - kontynuację słynnej serii Mario Forever.

Tym razem dzielny i niestrudzony Mario podróżuje w przestrzeni pozaziemskiej, gdzie stawia czoła niezliczonej armii statków nieprzyjaciela. Na szczęście Mario nie jest sam, pomaga mu jego przyjaciel Lugi - mieszkaniec królestwa pieczarek. Dzięki jego wsparciu nasz bohater opływa w szereg bonusów, które wspomagają Mario w boju. Przemierzając coraz bardziej odległe zakątki kosmosu Mario stara się dotrzeć do uwięzionej na jednej z planet księżniczki, która czeka na swojego herosa ;-). Gra utrzymana jest w wesołej, bajkowej wręcz atmosferze, a przyjemna, klimatyczna muzyczka umila dodatkowo czas gry.

Grę Mario Forever Galaxy można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Zręcznościowe.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzje efektownego UFC 2010: Undisputed, edycji PSP ModNation Racers oraz Pure Football od Ubisoftu - teoretycznie konkurencji dla gier z serii FIFA i PES. A do tego zapowiedzi dwóch strzelankowych hitów - Killzone 3 i Gears of War 3.

© dobreprogramy