r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mario Kart 8 zadebiutuje 30 maja także w edycji limitowanej

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Temat Nintendo w Polsce wydawał się straconą sprawą, ale tylko do 1 marca. Od tej chwili za promocję marki w Polsce oraz dystrybucję produktów odpowiada oto czeskie ConQuest Entertainment, które co prawda nie planuje wydawać gier w naszym ojczystym języku, ale przynajmniej zadba o ich dostępność na sklepowych półkach w kraju. Fani radosnego ścigania się z hydraulikami i ferajną bez trudu więc nabyć powinni mające zadebiutować na Wii U 30 maja Mario Kart 8, jeden z ważniejszych tytułów firmy.

W ograniczonych ilościach pojawi się także limitowana edycja tytułu, która w porównaniu do tego, co normalnie uznalibyśmy za wersję kolekcjonerską, zawartością nie błyszczy, ale fani Nintendo pewnie narzekać zbytnio nie będą. Poza samą grą, w zestawie znajdziemy tutaj dodatkowo kolczastą skorupę żółwia do postawienia na półce. W Wielkiej Brytanii obowiązuje ponadto oferta, w ramach której nabywcy cyfrowej wersji klasycznego Super Mario Kart z SNES-a uzyskują zniżkę na cyfrowe Mario Kart 8. Nie wiadomo na razie, jak z tym będzie w Polsce i tak samo też, czy zamówienia przedpremierowe będą premiowane stylowymi brelokami do kluczy. Zobaczymy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.