Mario Kart: Speed Strife

Strona główna Windows Gry Wyścigi
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Jeśli jakaś seria gier nie jest wcale dostępna na komputerze, a wyłącznie powiedzmy na konsolach, zawsze znajdą się jej fani, którzy postarają się odtworzyć sobie takie dzieła na PC. Bezpłatne Mario Kart: Speed Strife stanowi ciekawe przetworzenie pomysłów z popularnych wyścigów gokartów. Tytuł stawia nie na wyjątkowej jakości grafikę, lecz uchwycenie pewnej iskry oryginału oraz zapewnienie dobrej zabawy przed monitorem.

Do walki o miejsca na podium w wyścigach na wielu kolorowych torach stają doskonale rozpoznawalne twarze, typu Mario, Wario, Luigi albo Yoshi. Każdy bohater posiada swój bolid, przy czym różnią się one między sobą przede wszystkim wyglądem. Poza stałym wciskaniem gazu do dechy, trzeba myśleć więc o innych sposobach zyskania przewagi w drodze do mety. Tutaj do gry włączają się właśnie moce specjalne, zbierane w locie.

Wystarczy przejechać przez skrzynkę ze znakiem zapytania, aby system gry rozpoczął losowanie pomocnego dopalacza. Może to być ochrona przed zderzeniami z grzybków, ofensywna osłona ze skorup żółwi, skórki bananów, utrudniające życie rywalom czy też najzwyczajniej w świecie bomby. sytuacja na torze może się zmienić w każdej chwili, więc zawsze warto walczyć o podium, nawet trzymając się na samym końcu stawki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!