r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mark Russinovich o swojej nowej pracy w Microsoft

Strona główna Aktualności

Mark Russinovich na łamach swojego bloga opowiada o pierwszym tygodniu pracy w centrali Microsoft w Redmond. Korporacja niedawno przejęła bowiem firmę Winternals Software wraz z witryną Sysinternals. Mark opisuje m.in. szkolenie dla nowych pracowników oraz swoje drobne problemy z nowym adresem e-mail.

Jest jednak coś, co szczególnie powinno zainteresować wszystkich administratorów - deklaracje co do przyszłości narzędzi Sysinternals. Microsoft postanowił bowiem, że narzędzia te nie tylko pozostaną bezpłatne, ale także przeniesione do korporacyjnego centrum pobierania. Dzięki temu ogromnie zwiększy się ich dostępność, gdyż będą korzystać z tych samych łącz co wszystkie pozostałe produkty i narzędzia Microsoft. Zostanie również zachowana społeczność Sysinternals - blogi, newslettery i forum pozostaną niezmienione.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.