Mark Russinovich o swojej nowej pracy w Microsoft

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Mark Russinovich na łamach swojego bloga opowiada o pierwszym tygodniu pracy w centrali Microsoft w Redmond. Korporacja niedawno przejęła bowiem firmę Winternals Software wraz z witryną Sysinternals. Mark opisuje m.in. szkolenie dla nowych pracowników oraz swoje drobne problemy z nowym adresem e-mail.

Jest jednak coś, co szczególnie powinno zainteresować wszystkich administratorów - deklaracje co do przyszłości narzędzi Sysinternals. Microsoft postanowił bowiem, że narzędzia te nie tylko pozostaną bezpłatne, ale także przeniesione do korporacyjnego centrum pobierania. Dzięki temu ogromnie zwiększy się ich dostępność, gdyż będą korzystać z tych samych łącz co wszystkie pozostałe produkty i narzędzia Microsoft. Zostanie również zachowana społeczność Sysinternals - blogi, newslettery i forum pozostaną niezmienione.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy