r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Marka Need for Speed w rękach Ghost Games

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Można było zastanawiać się, czemu studio Ghost Games wypowiada się na temat ewentualnego Need for Speed: Underground 3, kiedy ostatnio przecież za markę odpowiadał zespół Criterion Games i twórcy nadchodzącego Rivals rzecz wyjaśniają — to oni mają teraz kierownicę w rękach. Wraz z debiutem kolejnej gry w serii będą mieli za zadanie upewnić się, że następne jej odsłony będą od razu rozpoznawalne, w pewien sposób znajome, a nie całkiem różne. EA chce zbudować nowy wizerunek wyścigów.

Nikt nie będzie rzucał marki między Criterion, Black Box czy Ghost Games, bowiem niekoniecznie wyszłoby jej to dalej na zdrowie, co pokazało kilka ostatnich wydań. Obecni opiekunowie Need for Speed zapowiadają, że będą mogli poświęcić się naginaniu technologii Frostbite 3 pod swoje potrzeby, udoskonalaniem gry z każdą kolejną odsłoną, a zarazem zadbają o ciepłe jej przyjęcie pośród fanów wirtualnej rywalizacji na drogach, wiedzących czego się mogą spodziewać w przyszłości.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.