r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Markdown Edit 1.33

Strona główna Windows Programowanie Narzędzia pomocnicze dla webmasterów
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Markdown Edit to edytor języka znaczników do formatowania tekstów Markdown. Charakteryzuje się minimalistycznym interfejsem, dzięki któremu program adresowany jest nie tylko do doświadczonych odbiorców, ale także początkujących użytkowników.

Galeria programu

Z poziomu głównego okna programu Markdown Edit, podzielonego na dwie części, możemy wprowadzić tekst, który następnie zostanie skonwertowany na Markdown. Aplikacja pozwala także na importowanie dokumentów (np. Worda) w celu zinterpretowania ich treści. Niestety, ale nie ma opcji samodzielnego wpisywania tekstu w edytorze, ale wspomniane importowanie jest bardzo łatwe i szybkie, gdyż odbywa się za pomocą techniki "przeciągnij i upuść".

Markdown Edit oferuje możliwość dostosowania wyglądu do preferencji użytkownika, a także pozwala na utworzenie skrótów klawiaturowych, co zapewnia szybszą pracę w sytuacjach, gdy wielokrotnie wpisujemy te same znaki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 13.06.2017 20:30

Ja polecam: vim-markdown :)

  #1 05.01.2017 09:00

Polecam rzucić okiem na https://markdownmonster.west-wind.com/

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.