Markdown Edit Markdown Edit 1.35

Strona główna Windows Programowanie Narzędzia pomocnicze dla webmasterów
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Markdown Edit to edytor języka znaczników do formatowania tekstów Markdown. Charakteryzuje się minimalistycznym interfejsem, dzięki któremu program adresowany jest nie tylko do doświadczonych odbiorców, ale także początkujących użytkowników.

Z poziomu głównego okna programu Markdown Edit, podzielonego na dwie części, możemy wprowadzić tekst, który następnie zostanie skonwertowany na Markdown. Aplikacja pozwala także na importowanie dokumentów (np. Worda) w celu zinterpretowania ich treści. Niestety, ale nie ma opcji samodzielnego wpisywania tekstu w edytorze, ale wspomniane importowanie jest bardzo łatwe i szybkie, gdyż odbywa się za pomocą techniki "przeciągnij i upuść".

Markdown Edit oferuje możliwość dostosowania wyglądu do preferencji użytkownika, a także pozwala na utworzenie skrótów klawiaturowych, co zapewnia szybszą pracę w sytuacjach, gdy wielokrotnie wpisujemy te same znaki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!