r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MarkdownPad Free 2.5.0

Strona główna Windows Programowanie Narzędzia pomocnicze dla webmasterów
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MarkdownPad Free to bezpłatna edycja narzędzia dedykowanego webmasterom i osobom, które prowadzą własną stronę internetową, blog itp. Z jego pomocą szybko oraz wygodnie przekonwertujemy zwykły tekst na tekst sformatowany w coraz popularniejszym języku Markdown.

Galeria programu

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i pomimo nieco ograniczonej w porównaniu do innych edytorów funkcjonalności, daje użytkownikowi możliwość sprawnego, oraz co istotne, wygodnego formatowania dowolnego tekstu z użyciem znaczników języka Markdown, który często wykorzystywany jest na stronach WWW. Edytor MarkdownPad potrafi wykonywać podstawowe formatowanie tekstu (pogrubienie, kursywa itp.), a także zawierać w nim cytaty, bloki z kodem, nagłówki oraz listy, hiperłącza i grafikę. Program ponadto oferuje funkcje sprawdzania pisowni, numerowania wierszy, zliczania wpisanych słów czy synchronizacji pasków przewijania.

Interfejs MarkdownPad podzielony został na dwie części, w których odpowiednio wprowadzamy tekst i znaczniki oraz w czasie rzeczywistym możemy podglądać efekty naszej pracy. Dzięki wsparciu skrótów klawiszowych formatowanie projektu dodatkowo przebiega dużo sprawniej i szybciej. W ustawieniach edytora definiować możemy style wykorzystywane podczas formatowania, kolorystykę interfejsu itp.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.