r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Marvel Contest of Champions 1.0.0

Strona główna iOS Gry Bijatyki

Twórcy Marvel Contest of Champions podjęli się ciężkiego zadania stworzenia grywalnej i przyjemnej w obsłudze bijatyki na urządzenia mobilne. Trzeba im przyznać, że ta sztuka udała się bardzo dobrze.

Galeria programu

Marvel Contest of Champions najprościej zakwalifikować do gatunku mordobić, choć nie tylko walka jest w nim ważna. Gra dzieli się na dwie płaszczyzny. W pierwszej pojedynkujemy się z kolejnymi przeciwnikami w trybie fabularnym bądź też na arenie z innymi graczami online. Drugi to cała otoczka ekonomiczna w której rozwijamy bohaterów, odblokowujemy nowe zdolności, postaci itp.

Niestety wydawca Marvel Contest of Champions słynie z rozbudowanych systemów mikropłatności. Tak też jest w tym przypadku. Wprawdzie większość elementów dostępna jest za walutę, którą znajdziemy w grze, ale w pewnym momencie staniemy przed barierą mozolnego zbierania bądź czekania, albo wydania kilku/kilkunastu zł.

W tajniki systemu walki wprowadzają nas początkowe misje. Autorzy oparli go na gestach. Nie mamy bezpośredniego wpływu na ruchy wojownika, a jedynie na podejmowane przez niego akcje. W dużym uproszczeniu można stwierdzić że lewa część ekranu odpowiada za akcje defensywne, a prawa za ofensywne. W walce uzupełniamy także pasek mocy za pomocą którego możemy dokonać ataków specjalnych. Pojedynki nawet na małym ekranie są wygodne w obsłudze i bardzo widowiskowe.

Kolejną zaletą Marvel Contest of Champions jest oparcie gry na postaciach z uniwersum Marvela. Element kolekcjonerski (odblokowywanie i zdobywanie kolejnych postaci) potrafi wciągnąć i motywować do zabawy. To wszystko sprawia, że od gry ciężko się oderwać nawet pomimo mikropłatności. W wersji na Androida Marvel Contest of Champions wspiera usułgę Google Play Gry.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 04.03.2016 19:58

fajna gra zapraszac do znajomych nick gulczi

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.