Marvel Heroes 2016

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Marvel Heroes to gratka dla wielbicieli komiksów znanego w świecie amerykańskiego wydawnictwa. W tym darmowym projekcie MMO będą mogli wcielić się w ulubione postacie z kart popularnych zeszytów i zmierzyć ze złoczyńcami, którzy uprzykrzali życie Spider-Manowi, Kapitanowi Ameryce czy Iron Manowi. W połączeniu z rozgrywką bardzo przypominającą gry diablopodobne, czyni to z projektu ciekawą propozycję.

Dzieło oparte na niemal klasycznej historii. Dr. Doom chce zmienić świat z pomocą potężnej Kosmicznej Kostki, a superbohaterowie mu się przeciwstawiają. Do walki staniemy jako wspomniany już wyżej Człowiek Pająk, Hulk, Czarna Wdowa, Colossus, Cyclops czy Ant-Man. Zestaw herosów do wyboru jest naprawdę pokaźny i regularnie dodawani są kolejni. Każdy dysponuje oczywiście odpowiednimi mocami, zdolnościami, jak również charakterem, tak jak w komiksach Marvela. Poszczególni z nich prezentują inne podejście do walki. Jedni preferują starcia wręcz, inni ataki z dystansu lub magię.

Naturalnie, jak to w grach RPG bywa, poszczególne postacie przyjdzie awansować na wyższe poziomy dzięki zdobywanemu w boju doświadczeniu, a także odpowiednio wyposażać. Przebijając się przez armie wrogów w świetnie rozpoznawalnych lokacjach, warto wypatrywać poukrywanych skrzyń. Cała zabawa rozgrywać się może na kilku poziomach trudności i obejmuje też wspólne wypady na większych wrogów, czyli tak zwane Raidy. Te zorganizowane akcje trwać mogą nawet po kilkadziesiąt minut.

System gry oraz zależności między postaciami jest całkiem złożony, niemniej jego opanowanie nie powinno przysporzyć żadnemu fanowi komiksów większych trudności. Marvel Heroes napędzane jest mikrotransakcjami, ale przy odrobinie wysiłku można własnymi siłami osiągnąć w grze to, co się chce. Inwestowanie w nią pieniędzy to zwyczajnie pewna droga na skróty. Twórcy postarali się, by nie irytować tym graczy.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Core 2 Duo 2.1 GHz lub AMD Athlon X2 2.1 GHz
  • 3 GB RAM
  • Karta graficzna 512 MB NVIDIA GeForce 8800, AMD Radeon HD 4800 lub Intel HD Graphics 3000

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!