r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mass Effect Andromeda gra na nostalgii, ale komandor Shepard nie powróci

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Popularność trylogii Mass Effect nie pozwoliła odejść marce na półkę, chociaż historia komandora Sheparda się zakończyła. BioWare jednak wie, jak grać na nostalgii fanów. W najnowszym zwiastunie kolejnej gry w ramach serii, czyli Andromedy, narratorem jest żeński głos tego, kto ocalił galaktykę przez żniwiarzami. Nie oznacza to niestety, że wybawiciel lub wybawicielka po wielu latach powróci w glorii oraz wiecznej chwale.

Przypomnijmy, że w grach Mass Effect można było wcielić się w mężczyznę lub kobietę. Producenci z żeńskiego punktu widzenia postanowili się pożegnać definitywnie z tym, co było w poprzednich odsłonach. Dlatego też pani komandor zachęca, byśmy dalej próbowali zaspokajać ludzką ciekawość wszechświata, sięgając w grze ku gwiazdom w roli nowego bohatera. Obiecuje zarazem, że ona sama nie odejdzie w zapomnienie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.