reklama

Mass Effect: Infiltrator 1.0.39

Strona główna Android Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Mass Effect: Infiltrator to typowy cover shooter umiejscowiony w uniwersum sagi Mass Effect. Gra główny nacisk kładzie na walkę, a fabuła jest tylko mało znaczącym dodatkiem, mającym na celu uzasadnić eliminację kolejnych hord przeciwników.

Zabawa w Mass Effect: Infiltrator opiera się na bardzo prostym schemacie. Przejdź parę metrów przez wąski korytarz, dostań się do pomieszczenia gdzie czeka Cię walka, wygraj ją, przejdź kolejne kilka metrów, znowu walcz i tak przez całą grę. Konstrukcja poziomów wyklucza bardziej złożoną eksplorację. Czasem na swej drodze spotkamy NPC i proste dialogi, ale ograniczają się one prawie zawsze do decyzji czy kogoś zabijemy czy pozwolimy mu żyć.

System walki, która stanowi istotę gry pomyślano bardzo ciekawie. Większość czasu spędzimy za osłonami, zza których będziemy przeprowadzali ataki. Poza bronią klasyczną otrzymujemy także ataki specjalne. Niestety rozmieszczenie przycisków w rogach ekranu sprawia, że walka na większych ekranach i tabletach nie jest wygodna.

W Mass Effect: Infiltrator nie zabrakło prostego systemu RPG. Możemy rozwijać podstawowe zdolności i ataki naszego bohatera oraz zmieniać mu ekwipunek. Nie zabrakło także elementu mikropłatności. Jest ona zdecydowanie zbyt mocno rozbudowana jak na grę, której normalna cena oscyluje w granicach 20 zł.

Wizualnie Mass Effect: Infiltrator wciąż prezentuje się bardzo dobrze. Czasem można natrafić na różne błędy w grafice i teksturach, ale jak całość gra prezentuje wysoki poziom. Podobnie jest z oprawą muzyczną. Niestety, tytuł ten nie wspiera, bądź też ma problemy z wieloma nowszymi i popularnymi modelami telefonów.

Mass Effect: Infiltrator to pozycja bardzo nierówna. Autorzy zbyt mocno skupili się w niej na walce, przez co jest to tytuł skierowany głównie do fanów takiej rozgrywki. Pozostałych bardzo szybko znudzi monotonny i powtarzalny scenariusz poziomów oraz poziom trudności, który bez mikropłatności zaczyna szybko rosnąć.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
reklama