Master Commander 1.2.781.5

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Master Commander to darmowy (również do zastosowań komercyjnych) menedżer plików stanowiący doskonałą alternatywę dla programu Total Commander.

Aplikacja, podobnie jak w innych tego typu programach, posiada dwupanelowy układ wyświetlania plików w formie listy plików lub drzewa (jak również dowolnej ich kombinacji), wspiera podstawowe operacje na plikach i folderach (kopiowanie, przenoszenie, usuwanie, zmiana nazwy), posiada wbudowanego klienta FTP itp. Ponadto autor wzbogacił Master Commandera o zintegrowaną obsługę archiwów: ZIP, TAR, GZIP, TGZ, BZIP2, RAR (przeglądanie, kompresja z udziałem zewnętrznego kompresora WinRAR), 7ZIP (kompresja i dekompresja z udziałem kompresora 7-ZIP) z funkcją swobodnego przeglądania zawartości, kopiowania i przeglądania wskazanych plików.

Master Commander oferuje również opcję szyfrowania i deszyfrowania plików za pomocą algorytmów BASE64, DES, TripleDES, AES (128 i 256 bit) oraz szereg narzędzi w tym do synchronizacji folderów, dzielenia i łączenia plików, do wielokrotnej zamiany nazw, pobierania plików z sieci, konwersji stron kodowych plików i znacznie więcej. Dodatkowo Master Commander pozwala na złożenie podpisu elektronicznego pod plikiem jak również jego późniejszą weryfikację.

Uwaga!

  • Program do poprawnego działania wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 3.5 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!