Master for Minecraft-Launcher Master for Minecraft-Launcher 2.2.5

Strona główna Android Gry Dodatki i inne aplikacje dla graczy
Pobierz program
lub zeskanuj:

Master for Minecraft-Launcher to specjalne narzędzie dla posiadaczy gry Minecraft: Pocket Edition (sprzedawana oddzielnie), która jest niezbędna do działania opisywanej aplikacji.

Za sprawą Master for Minecraft-Launcher otrzymujemy możliwość łatwego i szybkiego pobierania modów, czyli fanowskich dodatków do gry Minecraft: Pocket Edition udostępnionej posiadaczom smartfonów i tabletów. W programie znajdziemy rozmaite mapy, skórki, tekstury i wiele innych elementów niedostępnych w podstawowej wersji Minecraft: Pocket Edition.

Na uwagę zasługuje czytelny interfejs użytkownika, dzięki któremu możemy wybrać interesującą nas kategorię, a następnie przeglądać udostępnioną zawartość, by następnie pobrać dowolny element zaledwie jednym kliknięciem. Wcześniej jednak warto zapoznać się z opisem określonego dodatku, obok którego zwykle widnieją grafiki przedstawiające daną mapę, skórkę, itp.

Podczas korzystania z Master for Minecraft-Launcher warto pamiętać, że nie jest to aplikacja firmy Mojang, która odpowiada za przygotowanie Minecrafta. Należy również mieć na uwadze fakt, że program działa wyłącznie z Minecraft: Pocket Edition i nie jest kompatybilny z darmową wersją gry Minecraft (Lite).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!