Matematyka - Zadania i Odpowiedzi Matematyka - Zadania i Odpowiedzi 3.1

Strona główna Android Edukacja i nauka Matematyka, statystyka i informatyka
Pobierz program
lub zeskanuj:

Matematyka - Zadania i Odpowiedzi to rewelacyjna aplikacja na urządzenia mobilne z Androidem, która stanowi nieocenioną pomoc w nauce matematyki. Zawiera ona zestaw kilkuset zadań poruszających wiele zagadnień matematycznych oraz jasno przedstawione rozwiązania do nich.

Matematyka - Zadania i Odpowiedzi jest aplikacją, która stanowi pomoc dydaktyczną w nauce matematyki dla dzieci, uczniów szkół podstawowych, średnich i studentów. Dzięki niej z łatwością przygotujemy się do sprawdzianu czy kolokwium a nawet egzaminu ósmoklasisty lub matury. Twórcy polecają aplikacje również nauczycielom, którzy na bazie aplikacji przygotują materiały do przeprowadzenia lekcji w szkole.

Niewątpliwie największą zaletą aplikacji poza ciekawą oprawą wizualną jest zakres omówionych i przedstawionych zagadnień matematycznych. Znajdziemy w niej opracowanie takich tematów jak jednomiany, ułamki, algebra, pierwiastki, potęgi, układy równań, geometrię przestrzenną, logarytmy, funkcje trygonometryczne, ciągi, geometrię analityczną, wielomiany i wiele, wiele więcej. W trakcie nauki skorzystać możemy z dostępnych quizów matematycznych oraz notatnika, w którym zapiszemy nasze spostrzeżenia.

Kluczowe cechy aplikacji:

  • aplikacja wspomagająca naukę matematyki
  • spora ilość zadań poruszająca wiele zagadnień
  • dla uczniów szkół podstawowych, średnich i studentów
  • testy i quizy do sprawdzania wiedzy
  • zadania wraz z rozwiązaniami krok po kroku
  • za darmo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!