r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Matrix Buddy 1.0.1

Strona główna Mac Edukacja i nauka Matematyka i statystyka
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Matrix Buddy to prosty program do wykonywania obliczeń i różnych operacji na wektorach i macierzach. Program pozwala na pracę z wektorami 2-, 3- i 4-wymiarowymi, a także macierzami 2×2, 3×3 i 4×4.

Program pozwala wykonywać takie działania, jak dodawanie i mnożenie, rozwiązywanie układów równań liniowych, negacja, odejmowanie, obliczanie iloczynu skalarnego, wyznaczników, tworzenie macierzy diagonalnych, transpozycja, odwracanie, działania skalarne i tym podobne.

r   e   k   l   a   m   a

Wyniki działań są zawsze podawane w postaci graficznej i jako ciąg znaków, który można wykorzystać w programach, Mathematice, Matlabie i Maple'u.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.