Mattermost Mattermost 4.2.0

Strona główna Windows Internet i komunikacja Komunikatory internetowe
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Mattermost to open-source’owe narzędzie, które może stanowić ciekawą alternatywę dla popularnego Slacka (aplikacja pełni także rolę klienta wspomnianej usługi).

Mamy tutaj do czynienia z programem ułatwiającym komunikację w grupie. Dla osób pracujących zdalnie okazuje się to być naprawdę przydatne, gdyż Mattermost oferuje nie tylko możliwość wysyłania wiadomości (również z załącznikami) do wszystkich użytkowników, ale także do pojedynczych osób znajdujących się w naszym zespole. Co istotne, Mattermost oferuje pełną integrację z rozmaitymi usługami społecznościowymi i aplikacjami; ponadto umożliwia tworzenie i udostępnianie własnych programów.

Mattermost oferuje funkcję importowania użytkowników, historii kanałów publicznych i pozostałych elementów uprzednio zdefiniowanych przez osoby korzystające ze Slacka. W tym przypadku opisujemy wersję na komputery z systemem operacyjnym Windows, ale należy pamiętać, że na oficjalnej stronie producenta dostępne są inne edycje programu (np. na urządzenia przenośne z iOS-em lub Androidem), a poszczególne wpisy są między nimi synchronizowane w czasie rzeczywistym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!