Matura+ Matematyka 1.09

Strona główna Android Edukacja i nauka Matematyka, statystyka i informatyka
Pobierz program
lub zeskanuj:

Matura+ Matematyka to świetna aplikacja do nauki rozwiązywania testów maturalnych z matematyki na poziomie podstawowym. Zadania zostały przygotowane zgodnie z wytycznymi Centralnej Komisji Egzaminacyjnej na rok 2016 przez nauczycieli przygotowujących uczniów do egzaminu maturalnego.

W aplikacji znajduje się 270 pytań testowych, podzielonych na 9 kategorii. Można rozwiązywać je według kategorii, w trybie losowania pytań ze wszystkich działów lub zmierzyć się z przykładowym egzaminem.

Po rozwiązaniu dostatecznej liczby zadań aplikacja podlicza wyniki i generuje statystyki. Dzięki temu można dowiedzieć się, który dział jest piętą achillesową maturzysty i wymaga więcej pracy.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Jutro matura z matematyki. Zrób sobie powtórkę na smartfonie

21
04.05.2016  •  Anna Rymsza

Egzamin maturalny z matematyki od lat uznawany jest za trudny. Wiele osób jest zdania, że nie powinien być obowiązkowy, choć matematykę nazywa się królową nauk. Dlatego przygotowałam kilka aplikacji, które mogą pomóc w powtarzaniu materiału i ćwiczeń przed jutrzejszym egzaminem. Mam nadzieję, że dzięki nim maturzyści poczują się pewniej. Matura+ Matematyka Matura+ Matematyka dla Androida to świetna aplikacja do nauki nie tylko matematyki, ale przede wszystkim rozwiązywania testów maturalnych na poziomie podstawowym. Zadania zostały przygotowane zgodnie z wytycznymi Centralnej Komisji…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 10.10.2016 08:33

Polecam fajne programy do nauki na Aztekium.pl

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza