r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Max 2 1.0

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Max 2 jest rozbudowaną grą platformową 2D z dużym naciskiem na elementy zręcznościowe i z nieco mniejszym na elementy logiczne. Zasada jest prosta - pokonując kolejne poziomy należy zabijać coraz to wprawniejszych w polowaniu na Ciebie wrogów. Samą przeszkodą nie są oczywiście tylko wrogowie, na drodze do zwycięstwa stanie wiele przeszkód wszelkiego rodzaju - od przesuwających Maxa platform, przez odskocznie aż po platformy elektryczne, nie dość, że porażające co jakiś czas, to jeszcze uniemożliwiające skoki. Nie można także zapomnieć o tak kluczowym elemencie gry jakim jest zbieranie pieniędzy, jak się później okaże duża ilość gotówki jest prawie że niezbędna do ukończenia gry, a już na pewno do odkrycia sekretów.

Wszystkie elementy ruchome gry (czyli gracz, przeciwnicy itd.) są to wysokiej jakości 256-cio kolorowe bitmapy z dopracowaną animacją. Reszta elementów gry powstała z wygenerowanych w wysokiej rozdzielczości tekstur. Tak więc wszelkiego rodzaju tła, platformy itd. to ładne obrazki w 17 mln. kolorów. Następna kwestia to muzyka, która pomimo tego, że składa się wyłącznie z plików midi, jest utrzymana na przyzwoitym poziomie i na pewno dobrze uzupełnia samą grę. Dźwięki także dorównują jakością reszcie, praktycznie wszystko posiada w grze swój odgłos: rykoszety, trafieni przeciwnicy, eksplozje itd. Gra jest bardzo grywalna, o czym na pewno przekonacie się bardzo szybko!

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  38 #6 28.12.2014 23:06

Pomimo wieku gry bez problemu uruchomiła się na Windows 7 64-bit

  #5 07.07.2012 18:32

Wybaczcie ...źle odczytałem datę, ze względu na słabą jakość nadruku...z 1998*

  #4 07.07.2012 18:29

Dokładnie gra bardzo dobra... jak na tamte czasy, osobiście posiadam oryginalną płytkę z 1996r. , która była dołączona do magazynu CD-ACTION. Jest to moja najstarsza płytka w dodatku sprawna;]

  #3 25.12.2011 20:05

Dobra Gierka ;]
Polecam ;D
PoZdrO xd

  #2 30.06.2010 10:06

super

  #1 27.02.2010 21:57

super gra

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.