r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MaxiDisk 1.0.9.3

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MaxiDisk to kompleksowe narzędzie pomocne w utrzymywaniu porządku na dysku twardym. W jego skład wchodzą moduły odpowiedzialne za defragmentacje dysków oraz ich oczyszczanie ze zbędnych plików tworzonych tymczasowo przez system operacyjny i zainstalowane w nim oprogramowanie.

Program podobnie jak inne rozwiązania tego producenta oferuje dopracowany i bardzo przyjazny użytkownikowi interfejs graficzny, w którym łatwo odnajdziemy poszczególne funkcje. Z jego pomocą sprawnie i szczegółowo przeskanujemy całą zawartość dysku oraz dowiemy się jaki procent danych jest sfragmentowany i czy wśród nich znajdują się dane zbędne, które można usunąć w celu odzyskania wolnej przestrzeni dyskowej.

r   e   k   l   a   m   a

MaxiDisk pomimo swojej pozornej prostoty jest narzędziem skutecznym i bezpiecznym. Pozwala ono na defragmentację zawartości dysku, skasowanie niepotrzebnych danych - śmieci, kopii zapasowych, plików tymczasowych przeglądarki internetowej itp., a także kompresję dużych plików w celu odzyskania dodatkowej przestrzeni na dysku. Praca programu może być zautomatyzowana dzięki funkcji harmonogramu zadań, umożliwiającej zaplanowanie przyszłej defragmentacji i oczyszczania dysków twardych w komputerze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.