MaxiDisk MaxiDisk

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

MaxiDisk to kompleksowe narzędzie pomocne w utrzymywaniu porządku na dysku twardym. W jego skład wchodzą moduły odpowiedzialne za defragmentacje dysków oraz ich oczyszczanie ze zbędnych plików tworzonych tymczasowo przez system operacyjny i zainstalowane w nim oprogramowanie.

Program podobnie jak inne rozwiązania tego producenta oferuje dopracowany i bardzo przyjazny użytkownikowi interfejs graficzny, w którym łatwo odnajdziemy poszczególne funkcje. Z jego pomocą sprawnie i szczegółowo przeskanujemy całą zawartość dysku oraz dowiemy się jaki procent danych jest sfragmentowany i czy wśród nich znajdują się dane zbędne, które można usunąć w celu odzyskania wolnej przestrzeni dyskowej.

MaxiDisk pomimo swojej pozornej prostoty jest narzędziem skutecznym i bezpiecznym. Pozwala ono na defragmentację zawartości dysku, skasowanie niepotrzebnych danych - śmieci, kopii zapasowych, plików tymczasowych przeglądarki internetowej itp., a także kompresję dużych plików w celu odzyskania dodatkowej przestrzeni na dysku. Praca programu może być zautomatyzowana dzięki funkcji harmonogramu zadań, umożliwiającej zaplanowanie przyszłej defragmentacji i oczyszczania dysków twardych w komputerze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!