reklama

Maxthon 2.1.4.443 kompatybilny z IE 8 Beta 2

Strona główna Aktualności

O autorze

Pojawiła się kolejna stabilna wersja aplikacji Maxthon 2.1, jednej z najpopularniejszych przeglądarek na świecie bazujących na silniku Internet Explorer.

Maxthon 2.1 to najnowsza edycja przeglądarki WWW bazująca na silniku aplikacji Internet Explorer dostępnej w systemach z rodziny Windows. Program posiada szereg narzędzi w tym zaawansowaną obsługę proxy z możliwością przypisywania różnych serwerów do poszczególnych stron WWW oraz wielowątkowy interfejs ograniczający możliwość zawieszania się przeglądarki podczas ładowania rozbudowanych stron WWW. Ponadto w wersji 2 znalazł się rozbudowany system filtrów, który pozwala na blokowanie nie tylko reklam, ale także złośliwego kodu.

Wygląd aplikacji można zmieniać dowolnie przy pomocy wielu dostępnych skórek. System zabezpieczanych hasłem profili ułatwia pracę wielu osobom na tym samym komputerze. Zintegrowany system poprawek bezpieczeństwa ogranicza ryzyko ataku z wykorzystaniem nie załatanej luki z IE. Maxthon posiada rozbudowany system własnych rozszerzeń co dodatkowo zwiększa jej funkcjonalność. W najnowszej kompilacji poprawiono kompatybilność z IE 8 Beta 2 i wprowadzono kilka zmian w interfejsie aplikacji.

Najnowszą wersję przeglądarki Maxthon 2.1.4.443 można pobrać z działu PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Przeglądarki stron WWW

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama