Maxthon 2.0.1 Build 4986 Beta 3

Strona główna Aktualności

O autorze

Na serwerze firmy Maxthon pojawiła się już trzecia publicznie udostępniona wersja testowa zapowiadanej od dawna przeglądarki Maxthon 2.0.

W momencie publikacji tego materiału na stronie producenta nie umieszczono jeszcze szczegółowych informacji dotyczących wprowadzonych zmian w stosunku do poprzedniej wersji przeglądarki. W Maxthon Beta 3 - tak jak zapowiadano - przywrócono obsługę zaawansowanego proxy i pakietu filtrów.

Edycja 2.0 oferuje m. in. wielowątkowy interfejs ograniczający możliwość zawieszania się przeglądarki podczas ładowania rozbudowanych stron. Prócz tego wygląd aplikacji można w dużym stopniu zmienić za pomocą skórek, a system zabezpieczanych hasłem profili ułatwia pracę wielu osób na tym samym komputerze. Zintegrowany system poprawek bezpieczeństwa ogranicza ryzyko ataku z wykorzystaniem niezałatanej luki z IE.

Przeglądarkę Maxthon 2.0.1 Build 4986 Beta 3 można pobrać ze serwera producenta. Przypominamy, że jest to wersja testowa, niestabilna, mogą występować w niej błędy.

© dobreprogramy
s