Maxthon Web Browser Maxthon Web Browser

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Przeglądarki internetowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Maxthon to popularna przeglądarka multiplatformowa. Choć nie zalicza się do ścisłej czołówki to ma wierne grono zwolenników. Główną z zalet są wersje na większość kluczowych systemów mobilnych i desktopowych.

Zaraz po pierwszym starcie widzimy ekran szybkiego wybierania. Jest na nim kilka pozycji, które możemy usunąć, a całość dowolnie skonfigurować. Dodatkowo u góry znajdziemy aktualną pogodę oraz okno wyszukiwarki.

Wśród wielu dodatkowych opcji znajdziemy np. skaner kodów QR przy pasku adresu czy też wsparcie dla konta Maxthon dzięki któremu możemy synchronizować takie dane jak zakładki czy też przeglądane strony pomiędzy urządzeniami. Z poziomu przeglądarki możemy również pobierać pliki, a także przeglądać te zapisane w chmurze.

Nie zabrakło ustawień prywatności, trybu nocnego, czy też otwierania strony w widoku desktopowym. Choć Maxthon dla iOS nie dysponuje polską wersję językową, nie powinien sprawia problemu w obsłudze. Program dostępny jest za darmo, dodatkowo posiada interfejs stworzony z myślą o iPadach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!