Maxthon 2.0 zbliża się wielkimi krokami

Strona główna Aktualności

O autorze

Strona domowa przeglądarki Maxthon, będącej najpopularniejszą nakładką na Internet Explorera wspierającą karty uległa zmianie. Nie jest to zmiana kosmetyczna (przynajmniej nie pozytywna), związana jest ona jednak z wejściem Maxthona 2.0 w fazę zamkniętych, zaawansowanych testów beta.

Lista zmian i wskaźnik postępu w pracy nad nimi wygląda obiecująco. Nowa wersja wzbogacona zostanie m.in. o własny system ulubionych (dotychczas oparty on był o ulubione IE), profile użytkowników i menedżer pobierania. Poza tym zmianie ulegnie interfejs użytkownika, poszerzony zostanie system skór a użytkownikom oddanych zostanie jeszcze więcej opcji konfiguracyjnych.

W serwisie Flickr dostępne są zrzuty ekranu wersji beta. Póki co aplikację mogą testować wyłącznie członowie społeczności Maxthona, którzy zdecydowali się wesprzeć projekt przelewając na konto twórców pieniądze przy użyciu systemu PayPal. Pozostałych zainteresowanych przeglądarką zapraszamy do pobrania wersji 1.5.2 build 21 w dziale Internet i Komunikacja > Nakładki i dodatki do przeglądarek WWW. Dostępna jest także aktualna wersja pliku językowego autorstwa Tary.

© dobreprogramy
s