Maya i 3ds Max w Warszawie

Strona główna Aktualności

O autorze

29 listopada w Warszawie odbędzie się prezentacja programów Autodesk 3ds Max 2008 oraz Autodesk Maya 2008 zorganizowane przez firmę PROCAD mającą status Autodesk System Center.

Pierwsza część prezentacji będzie poświęcona współpracy programu Autodesk Maya z oprogramowaniem inżynieryjnym, do modelowania obiektów powierzchniowych NURBS, tworzeniu wizualizacji i animacji. Kolejny temat będzie dotyczył zagadnień tworzenia foto realistycznych wizualizacji architektonicznych w programie Autodesk 3ds max 2008. Zostaną zaprezentowane etapy tworzenia wizualizacji poczynając od projektu CAD do uzyskania ostatecznego efektu. Ostatnia prezentacja dotyczyć będzie możliwości oprogramowania Autodesk Maya do wykorzystania przy tworzeniu gier oraz filmów animowanych. Niestety dwie z trzech prezentacji będą poprowadzone w języku angielskim.

Seminarium odbędzie się w Warszawie, w Centrum Prasowym PAP przy ul. Brackiej 6/8. Początek imprezy zaplanowany jest na godzinę 10:00. Z pełną agendą zapoznać się można na stronie procad.pl. Seminarium jest bezpłatne, wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja.

W dziale PROGRAMY -> Grafika -> Modelowanie 3D pobrać można testową wersję 3ds Max 2008 oraz bezpłatną wersję Maya do zastosowań niekomercyjnych (niestety ta edycja w wersji 2008 jest jeszcze niedostępna).

© dobreprogramy