Mayhem Triple

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Mayhem Triple to niesamowicie szczegółowa dwuwymiarowa strzelanka, która poziom dopracowania zawdzięcza ponad dekadzie prac nad kodem gry. Najemnik Mig Carter budzi się pewnego dnia w świecie w obliczu apokalipsy. Ludzkość zagrożona jest przez inwazję żarłocznych królików z kosmosu i tylko on jest w stanie stawić im czoła. Łapie podręczne pistolety i rusza przed siebie, wcale nie zważając na niebezpieczeństwa.

Bohater jest niczym kultowy Max Payne, tylko w 2D. Doskonale zna się na broni oraz potrafi robić efektowne uniki w powietrzu. Przydaje się też możliwość odbijania się od ścian, bo w dziele tym sporo elementów platformowych. Przede wszystkim chodzi tu jednak o eliminację zającopodobnych obcych, małych i także ogromnych. Z wrogów wypadają monety, za które kupujemy potem nowe narzędzia zniszczenia u handlarza.

Jak na stylistykę retro, Mayhem Triple niejednokrotnie zaskakuje. Budynki się walą, Mig może odstrzeliwać elementy otoczenia, przeciwnicy rozpadają się na kawałki, szybko naszym śladem podąży niemały królik, a potem pojawi się nawet nawiązanie do Tetrisa. Cały czas coś się dzieje, heros z czasem zyskuje więcej życia plus potężne bronie. Tych przetestujecie tu ponad 20 sztuk na przestrzeni różnorodnych i obszernych etapów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
yanko wojownik   14 #3 15.01.2016 11:18

@Wacuś Zagłada: Może jednak są tylko dopiero po ugotowaniu - czasem tak się zdarza.

Wacuś Zagłada   8 #2 15.01.2016 10:27

@yanko wojownik: To kosmiczne króliki, mogą być niejadalne.

yanko wojownik   14 #1 15.01.2016 09:12

Przed królikami jeszcze nie ratowałem świata, ciekawe czy można po rozwałce co większe kawałki uszatych zeżreć.