r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mazing Penguin 0.2.9

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

Mazing Penguin to polska gra, w której zadaniem gracza jest doprowadzenie porwanego pingwina o imieniu Matt do domu. Zwierzę trzeba prowadzić przez trójwymiarowe labirynty i pokonać każdy z poziomów zanim skończy się czas, a także zebrać wszystkie monety po drodze.

Kolejne poziomy gry znajdują się na innych kontynentach i są stylizowane na różne części Ziemi. Pingwin musi znaleźć wyjście z lasów, parków, miast, statków i tropikalnych wysp, zanim wróci do koła podbiegunowego. Każda z plansz została namalowana ręcznie. Ścigać go będą niedźwiedzie sterowane przez komputer, będzie musiał pokonywać przeszkody i znajdować tajne przejścia.

W czasie grania można zatrzymać czas i przyjrzeć się mapie poziomu. Poruszanie pingwinem jest bardzo proste – wystarczy wskazywać kierunek palcem na ekranie i w odpowiedniej chwili przyspieszać.

Gra jest obecnie dostępna w wersji testowej z 20 poziomami. Z czasem pojawi się ich więcej – w planach jest jeszcze 100.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Mazing Penguin na weekend – labirynty pingwinom niestraszne

0
07.01.2017  •  Anna Rymsza

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy kolejną polską grę mobilną – Mazing Penguin na Androida. To zręcznościowa gra w świecie 3D, w której gracz ma za zadanie przeprowadzić pingwina przez trójwymiarowy labirynt, zanim skończy się czas. Celem gracza jest uratowanie porwanego pingwina o imieniu Matt i przeprowadzenie go przez labirynty lasów, parków, miast, tropikalnych wysp i statków. Wszystkie labirynty były malowane ręcznie i są bardzo estetyczne. Prowadzenie pingwina jest bardzo łatwe – wystarczy wskazywać kierunek i przyspieszać w odpowiednim momencie, by przeszedł do…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.