Mazing Penguin na weekend – labirynty pingwinom niestraszne

Strona główna Aktualności
image

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy kolejną polską grę mobilną – Mazing Penguin na Androida. To zręcznościowa gra w świecie 3D, w której gracz ma za zadanie przeprowadzić pingwina przez trójwymiarowy labirynt, zanim skończy się czas.

Celem gracza jest uratowanie porwanego pingwina o imieniu Matt i przeprowadzenie go przez labirynty lasów, parków, miast, tropikalnych wysp i statków. Wszystkie labirynty były malowane ręcznie i są bardzo estetyczne. Prowadzenie pingwina jest bardzo łatwe – wystarczy wskazywać kierunek i przyspieszać w odpowiednim momencie, by przeszedł do biegu, a potem do ślizgu na brzuchu.

Podczas pokonywania labiryntu trzeba też pamiętać o zbieraniu monet i zegarków. W każdej chwili można tez zatrzymać zegar i obejrzeć mapę poziomu, by zorientować się, gdzie jest wyjście.

Gra jest na razie w fazie testowej i nie bez powodu zapraszamy do zabawy. Jej autorzy zbierają opinie na temat swojej produkcji i zamierzają dodać jeszcze 100 poziomów do obecnych już 20. Co warto podkreślić, gra ma też dobrą oprawę muzyczną.

Mazing Penguin znajdziecie w dziale Android > Gry > Zręcznościowe.

© dobreprogramy