McAfee Security Center 2007 PL

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma McAfee Polska ogłosiła dzisiaj premierę linii produktów konsumenckich McAfee Security Center 2007 w polskiej wersji językowej.

McAfee Internet Security Suite 2007 to połączenie programu antywirusowego i oprogramowania do ochrony danych zapewniające ochronę komputera przed różnego rodzaju niebezpieczeństwami czyhającymi na Internautów. W pakiecie znajdziemy między innymi takie narzędzia jak: VirusScan zapobiegający infekcji PC przed wirusami, Personal Firewall Plus chroniący przed włamaniami i atakami hackerskimi czy moduł Spyware & Adware Detection & RootKit wykrywający i usuwający szkodniki.

Poza tym McAfee Internet Security Suite oferuje również narzędzie do tworzenia kopii zapasowych plików na nośnikach CD/DVD, USB, a także na zewnętrznych dyskach, w tym również sieciowych. Na uwagę zasługuje także narzędzie McAfee Shredder usuwające bezpiecznie pliki z komputera oraz moduł kontroli rodzicielskiej dostępu do stron WWW.

Polska wersja językowa produktów dla użytkowników indywidualnych jest w pełni kompatybilna z Windows Vista. Nowością jest także model subskrypcyjny. Na chwilę obecną, każdy kto zdecyduje się na zakup oprogramowania McAfee, przez jeden rok (oprócz aktualizacji) będzie otrzymywać nowe wersje oprogramowania.

Przykładowo, jeżeli użytkownik zakupi teraz produkt Internet Security Suite 2007 i za kilka miesięcy (do roku) pojawi się w ofercie nowsza wersja tego oprogramowania (nazywająca się załóżmy Internet Security Suite 2008), to wówczas otrzyma on do niej dostęp nie ponosząc dodatkowych kosztów. Oprogramowanie trafi do sprzedaży w najbliższym czasie.

© dobreprogramy