r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

McAfee WaveSecure zadba o bezpieczeństwo danych na iOS

Strona główna Aktualności

McAfee wydał aplikację WaveSecure iOS Edition zapewniającą użytkownikom telefonów i tabletów Apple ochronę przed kradzieżą i utratą danych.

WaveSecure umożliwia tworzenie kopii kontaktów, zdjęć, filmów i innych danych oraz ich szybkie odzyskanie w razie kradzieży lub zgubienia telefonu. Co ważne, kopie bezpieczeństwa są przechowywane zdalnie a użytkownik ma możliwość ich odzyskania za pośrednictwem nowego telefonu, nawet jeżeli nie jest to iPhone lecz... smartfon z Androidem. Dane przechowywane w chmurze są także dostępne z poziomu komputera, poprzez standardową przeglądarkę internetową. Ponadto aplikacja umożliwia zdalne śledzenie położenia urządzenia, które jest dostępne z poziomu portalu McAfee WaveSecure. McAfee wycenił swój nowy produkt na 19,99 dolarów. McAfee WaveSecure można kupić bezpośrednio w Apple App Store.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.