r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

McAfee udostępnia wersje beta Falcon

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

McAfee, jeden z liderów na rynku oprogramowania dotyczącego bezpieczeństwa wydał dwie wersje beta swoich produktów opartych na nowej usłudze kodowo nazwanej "Falcon" - Total Protection Beta i VirusScan Plus Beta. Mają one być reakcją na wydany niedawno przez Microsoft Windows Live OneCare (pisaliśmy o tym w maju).

Falcon łączy funkcjonalność antywirusa, anty-spyware oraz technologii thread-watch. W skład oprogramowania zabezpieczającego wchodzi moduł SystemGuard do monitorowania systemu w czasie rzeczywistym, X-Ray do wykrywania i niszczenia rootkitów, czyli kodu ukrywającego obecność innego trojana czy wirusa oraz SiteAdvisor do ostrzegania użytkowników przed potencjalnie niebezpiecznymi witrynami.

Wersje beta zarówno Total Protection (pełna wersja pakietu), jak i VirusScan Plus (ograniczoną jedynie do podstawowych składników platformy Falcon) można już pobrać ze strony McAfee. Wcześniej wymagana jest krótka rejestracja.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.