r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

McDonald's Polska 1.3.4

Strona główna iOS Zakupy Inne programy do zakupów

Oficjalna aplikacja sieci McDonald’s Polska. Za jej pomocą nie tylko znajdziemy najbliższy lokal, ale również skompletujemy swoje menu, czy też skorzystamy z promocji.

Ekran główny programu wita nas trzema kategoriami: Menu, Promocje i Restauracje. Pierwsze z nich zapewnia dostęp do oferty sieci McDonald’s Polska oraz przybliżonych cen produktów. Za pomocą prostego mechanizmu możemy skompletować swoje menu i wysłać je sms.

Promocje to oczywiście popularne kupony zniżkowe na wybrane produkty. Dodatkowo instalując aplikację mobilną otrzymujemy kupon na darmowe frytki.

Ostatnia z kategorii pomoże nam odnaleźć lokale sieci McDonald’s. Poza standardowymi informacjami takimi jak lokalizacja, czy też godziny otwarcia otrzymamy również bardziej szczegółowe dane o wybranym lokaju takie jak np. obecność kącika dziecięcego, Wi-Fi czy też okienko 24h.

W lewej krawędzi ukryto wysuwane menu, które zapewnia szybki dostęp do poszczególnych części aplikacji. Ustawienia pozwalają na synchronizację programu z kontem na Facebooku. Aplikacja McDonald’s Polska może uchodzić za wzór dla innych sieci jak tworzyć proste a zarazem przydatne programy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.