r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MeasureIt 0.4.15

Strona główna Windows Programowanie Narzędzia pomocnicze dla webmasterów

MeasureIt to niewielkie, ale bardzo przydatne w pracy webmastera rozszerzenie dla przeglądarek internetowych Firefox, Safari oraz Chrome. Pozwala ono sprawnie zmierzyć rozmiar dowolnego elementu na stronie WWW.

Plugin jest niezwykle prosty w obsłudze i potrafi bardzo ułatwić pracę osobom zajmującym się tworzeniem stron internetowych. Przydatny okazuje się on na etapie kodowania witryny oraz pisania kaskadowych arkuszy stylów CSS. Z jego pomocą wygodnie i precyzyjnie określimy wymiary dowolnych elementów witryny, jedynie zaznaczając je na ekranie. MeasureIt prezentuje rozmiar (szerokość i wysokość) wybranych obszarów strony internetowej w pikselach.

Uwaga!

  1. Domyślnie pobierana jest wersja dla Firefoksa. Użytkownicy chcący zainstalować MeasureIt w innych obsługiwanych przeglądarkach skorzystać powinni z opcji 'inne', dostępnej w sekcji linków bezpośrednich.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 01.01.2015 15:43

Porosty i funkcjonalny dodatek. Gdyby autor dodał jeszcze możliwość skopiowania zaznaczonego fragmentu ekranu do pamięci podręcznej tak aby można było ten fragment wrzucić do jakiegoś programu graficznego to byłoby optymalne wykorzystanie możliwości tego dodatku - ale i bez tego dodatek wart polecenia.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.