r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MechWarrior Online wyszedł z bety

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Po ponad dwóch latach od rozpoczęcia prac i po niemal roku od ruszenia testów beta, wystartowała sieciowa gra MechWarrior Online. Projekt został już na tyle doszlifowany, że twórcy mogli nazwać go pełną pierwszą wersją i zaprosić do zabawy wszystkich maniaków olbrzymich robotów kroczących. Naturalnie liczą bardzo na powrót dawnych fanów znanej przecież serii, którą w formie MMO się kontynuuje, ale też napływ nowych.

Nie mogło zabraknąć specjalnych akcji towarzyszących premierze. Można wziąć udział w Operacji 24, w której przeprowadzając do 1 października przynajmniej 24 starcia zyskujemy specjalny gadżet do kokpitu. 26 września w San Francisco odbędzie się również wielki turniej. Rodzimi gracze raczej się tam nie pojawią, ale zawsze mogą śledzić wydarzenia na bieżąco na kanale twitch MechWarriora. Producenci zapewniają oczywiście równocześnie o chęciach regularnego wypuszczania aktualizacji dla gry.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.