reklama

MechWarrior Online wyszedł z bety

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Po ponad dwóch latach od rozpoczęcia prac i po niemal roku od ruszenia testów beta, wystartowała sieciowa gra MechWarrior Online. Projekt został już na tyle doszlifowany, że twórcy mogli nazwać go pełną pierwszą wersją i zaprosić do zabawy wszystkich maniaków olbrzymich robotów kroczących. Naturalnie liczą bardzo na powrót dawnych fanów znanej przecież serii, którą w formie MMO się kontynuuje, ale też napływ nowych.

Nie mogło zabraknąć specjalnych akcji towarzyszących premierze. Można wziąć udział w Operacji 24, w której przeprowadzając do 1 października przynajmniej 24 starcia zyskujemy specjalny gadżet do kokpitu. 26 września w San Francisco odbędzie się również wielki turniej. Rodzimi gracze raczej się tam nie pojawią, ale zawsze mogą śledzić wydarzenia na bieżąco na kanale twitch MechWarriora. Producenci zapewniają oczywiście równocześnie o chęciach regularnego wypuszczania aktualizacji dla gry.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama