MediBang Paint Pro MediBang Paint Pro 26.0

Strona główna Mac Grafika Programy do malowania
Pobierz program

MediBang Paint Pro to program do malowania kierowany do osób rysujących komiksy, a w szczególności mangę i postacie z anime. Program jest zintegrowany z chmurą, dzięki czemu można błyskawicznie podzielić się projektami.

Program został przygotowany do pracy na warstwach i współpracuje z większością tabletów graficznych. Znajdziemy tu narzędzia charakterystyczne dla pracy z komiksem, a więc różnego typu piórka i pisaki, świetne nadające się do rysowania konturów. Poza tym program został wyposażony w sporo narzędzi do kolorowania, jak symulowane akwarele, farby i kredki. W programie można także rozmazywać obraz „palcem” i malować symetrycznie. Dla miłośników pixel artu przygotowany został pędzel „pixel”, rysujący po jednym pikselu.

Program został także wyposażony w narzędzia zaznaczania i narzędzia tekstowe. Znajdziemy tu także tekstury do wykorzystania przy cieniowaniu obrazów.

MediBang Paint Pro może łączyć się z darmową chmurą, ale nie trzeba z niej korzystać. Nowy projekt można zapisać na dysku lokalnym lub w Sieci, skąd można będzie go szybko udostępnić.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!