MediBang Paint Pro 13.2

Strona główna Mac Grafika Programy do malowania
Pobierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MediBang Paint Pro to program do malowania kierowany do osób rysujących komiksy, a w szczególności mangę i postacie z anime. Program jest zintegrowany z chmurą, dzięki czemu można błyskawicznie podzielić się projektami.

Program został przygotowany do pracy na warstwach i współpracuje z większością tabletów graficznych. Znajdziemy tu narzędzia charakterystyczne dla pracy z komiksem, a więc różnego typu piórka i pisaki, świetne nadające się do rysowania konturów. Poza tym program został wyposażony w sporo narzędzi do kolorowania, jak symulowane akwarele, farby i kredki. W programie można także rozmazywać obraz „palcem” i malować symetrycznie. Dla miłośników pixel artu przygotowany został pędzel „pixel”, rysujący po jednym pikselu.

Program został także wyposażony w narzędzia zaznaczania i narzędzia tekstowe. Znajdziemy tu także tekstury do wykorzystania przy cieniowaniu obrazów.

MediBang Paint Pro może łączyć się z darmową chmurą, ale nie trzeba z niej korzystać. Nowy projekt można zapisać na dysku lokalnym lub w Sieci, skąd można będzie go szybko udostępnić.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

muCommander, CRYENGINE, Zero Install, Fiddler i ApplePi Baker – najciekawsze programy tygodnia

15
03.09.2016  •  Anna Rymsza

Przed Wami kolejny przegląd najciekawszych nowości w naszej bazie programów i aplikacji, tym razem kierowany głównie do zaawansowanych użytkowników i programistów. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój system operacyjny. Warto też śledzić aktualizacje. muCommander Na początek przypomnę o dwupanelowym menedżerze plików muCommander dla Windowsa i Maca. Program ten jest rozwijany w żółwim tempie, ale w dobiegającym końca tygodniu pojawiła się wersja 0.9.1 RC. Wiemy więc, że muCommander nie został porzucony, na co wskazywałyby 4 lata bez nowych wydań…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję