MediBang Paint - rysowanie 13.1.2

Strona główna Android Grafika i fotografia Malowanie i rysowanie
Pobierz program
lub zeskanuj:

MediBang Paint to aplikacja, która oferuje bardzo bogaty zestaw narzędzi do tworzenia rysunków oraz komiksów.

Zaletą programu jest jego wszechstronność. W MediBang Paint dostępna jest pokaźna liczba przyrządów, dzięki którym można zamienić smartfon lub tablet w bardzo użyteczne narzędzie do tworzenia grafik. Aplikacja pozwala rysować wzory, dodawać do nich tekst, możliwe jest też np. nanoszenie na grafiki obiektów, którym użytkownik może nadać dowolny kształt. To rozwiązanie przyda się np. to tworzenia komiksów. Grafiki można też przycinać, kopiować zastosowane efekty, używać gradientu lub efektu rozmazania.

Program oferuje też pełną paletę kolorów oraz możliwość nakładania warstw na tworzone szkice. Korekty nanosimy za pomocą wirtualnej gumki myszki, a rysowane obiekty możemy precyzyjnie wypełniać kolorami. Możliwe jest też dokładne kolorowanie konturów.

Gotowe pliki można zapisać w pamięci aplikacji, a także wyeksportować je w formacie .PNG lub .JPG.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

muCommander, CRYENGINE, Zero Install, Fiddler i ApplePi Baker – najciekawsze programy tygodnia

15
03.09.2016  •  Anna Rymsza

Przed Wami kolejny przegląd najciekawszych nowości w naszej bazie programów i aplikacji, tym razem kierowany głównie do zaawansowanych użytkowników i programistów. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój system operacyjny. Warto też śledzić aktualizacje. muCommander Na początek przypomnę o dwupanelowym menedżerze plików muCommander dla Windowsa i Maca. Program ten jest rozwijany w żółwim tempie, ale w dobiegającym końca tygodniu pojawiła się wersja 0.9.1 RC. Wiemy więc, że muCommander nie został porzucony, na co wskazywałyby 4 lata bez nowych wydań…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy