r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MediBang Paint - the best free digital painting smartphone app! 13.0

Strona główna iOS Grafika i fotografia Malowanie i rysowanie

MediBang Paint to aplikacja, za pomocą której można zmienić smartfon w narzędzie do tworzenia rysunków oraz komiksów.

W programie znajdziemy bardzo dużą liczbę narzędzi do tworzenia grafik. Możemy zaznaczać wybrane obszary, tworzyć warstwy, nakładać tekst, obracać poszczególne obiekty i przycinać je do pożądanego kształtu. Dostępny jest też gradient do cieniowania poszczególnych elementów obrazu. Do dyspozycji użytkownika jest też pełna paleta kolorów. Poszczególne obiekty, które narysujemy, można wypełnić kolorem za pomocą precyzyjnego narzędzia, a korekty naniesiemy za pomocą wirtualnej gumki - myszki.

Program pozwala stworzyć rysunek lub komiks od zera, wgrać zdjęcie z innej aplikacji lub z pamięci urządzenia, a także wykorzystać aparat fotograficzny. Gotowe pliki możemy zapisywać w formacie .PNG lub .JPG, a także udostępniać je do innych aplikacji.

Wadą aplikacji jest nieprzejrzysty interfejs. Poszczególne narzędzia są rozmieszczone w mało intuicyjny sposób, co sprawia, że niekiedy trudno szybko znaleźć to najbardziej potrzebne. Także rysowanie na urządzeniach z mniejszym ekranem może sprawiać, że trudno będzie zachować precyzję w trakcie pracy.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

muCommander, CRYENGINE, Zero Install, Fiddler i ApplePi Baker – najciekawsze programy tygodnia

15
03.09.2016  •  Anna Rymsza

Przed Wami kolejny przegląd najciekawszych nowości w naszej bazie programów i aplikacji, tym razem kierowany głównie do zaawansowanych użytkowników i programistów. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój system operacyjny. Warto też śledzić aktualizacje. muCommander Na początek przypomnę o dwupanelowym menedżerze plików muCommander dla Windowsa i Maca. Program ten jest rozwijany w żółwim tempie, ale w dobiegającym końca tygodniu pojawiła się wersja 0.9.1 RC. Wiemy więc, że muCommander nie został porzucony, na co wskazywałyby 4 lata bez nowych wydań…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.