MediBang Paint - the best free digital painting smartphone app! MediBang Paint - the best free digital painting smartphone app!

Strona główna iOS Grafika i fotografia Malowanie i rysowanie
Pobierz program
lub zeskanuj:

MediBang Paint to aplikacja, za pomocą której można zmienić smartfon w narzędzie do tworzenia rysunków oraz komiksów.

W programie znajdziemy bardzo dużą liczbę narzędzi do tworzenia grafik. Możemy zaznaczać wybrane obszary, tworzyć warstwy, nakładać tekst, obracać poszczególne obiekty i przycinać je do pożądanego kształtu. Dostępny jest też gradient do cieniowania poszczególnych elementów obrazu. Do dyspozycji użytkownika jest też pełna paleta kolorów. Poszczególne obiekty, które narysujemy, można wypełnić kolorem za pomocą precyzyjnego narzędzia, a korekty naniesiemy za pomocą wirtualnej gumki - myszki.

Program pozwala stworzyć rysunek lub komiks od zera, wgrać zdjęcie z innej aplikacji lub z pamięci urządzenia, a także wykorzystać aparat fotograficzny. Gotowe pliki możemy zapisywać w formacie .PNG lub .JPG, a także udostępniać je do innych aplikacji.

Wadą aplikacji jest nieprzejrzysty interfejs. Poszczególne narzędzia są rozmieszczone w mało intuicyjny sposób, co sprawia, że niekiedy trudno szybko znaleźć to najbardziej potrzebne. Także rysowanie na urządzeniach z mniejszym ekranem może sprawiać, że trudno będzie zachować precyzję w trakcie pracy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!