r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Media Player Classic 6.4.9.1

Strona główna Aktualności

Pojawiła się nowa wersja Media Player Classic 6.4.9.1, ciekawej aplikacji przeznaczonej do odtwarzania multimediów.

Odtwarzacz obsługuje szereg formatów multimedialnych, bazujących na platformie DirectShow. Obsługuje między innymi DivX, XviD i H.264 oraz "kontener multimedialny" Matroska, pozwala na odtwarzanie plików QuickTime i RealPlayer (w przypadku gdy QuickTime lub RealPlayer jest zainstalowany). Umożliwia przechwytywanie obrazu, w przypadku posiadania tunerów telewizyjnych pozwala na nagrywanie programów.

Bez konieczności instalowania dodatkowych kodeków można w MPC odtwarzać filmy VCD, SVCD, a także DVD (z opcją zoom w czasie rzeczywistym). MPC obsługuje różne formaty napisów. Media Player Classic wyglądem do złudzenia przypomina aplikację Windows Media Player w wersji 6.4, jednak podobieństwo jest złudne ponieważ wyposażony został w znacznie bogatszy wachlarz możliwości. Program ma niewielkie rozmiary i nie instaluje się w systemie.

W wersji 6.4.9.1 autor wyeliminował kilka błędów związanych z rozpoznawaniem strumieni audio i zoptymalizował ustawienia filtra DirectShow. Więcej informacji można uzyskać na stronie projektu.

Aplikację Media Player Classic 6.4.9.1 można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Multimedia -> Odtwarzacze plików audio i video

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.